Przejdź do treści

utylizacja śmieci i wywóz mebli białystok

bezpiecznie

Wszystkie nasze przewozowy są ubezpieczone.

terminowo

Zawsze staramy się dotrzymać ustalonego terminu realizacji.

kompleksowo

Kompleksowe przeprowadzki od spakowania do rozładunku.

utylizacja i wywóz śmieci Białystok

Z uwagi na problematyczność związaną z utylizacją starych mebli, nasza firma przeprowadzkowa podejmuje się również tego typu zleceń. Posiadamy odpowiednie pojazdy, które w łatwy i prosty sposób pozwalają nam przewieźć Twoje stare meble do odpowiednich punktów. Z naszą pomocą opróżniane pomieszczeń przebiegnie sprawnie i pozwoli Ci na legalne pozbycie się zalegających mebli i innych sprzętów bez konieczności oczekiwania na ustaloną przez spółdzielnie datę. Jest to bardzo korzystna oferta szczególnie dla osób, którym zależy na czasie lub potrzebują pomocy z uwagi na przeprowadzkę lub remont. Nasza firma działa na terenie Białegostoku i okolic. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i ustalenia indywidualnej oferty. Nasi konsultanci przeprowadzą Cię przez cały proces i wyjaśnią jak najlepiej przygotować się do takiego przedsięwzięcia.

Zadzwoń! zapytaj o ofertę!

wywóz starych mebli białystok

Czy wiesz, że wyrzucanie mebli objęte jest pewnymi przepisami? Z definicji są to śmieci wielkogabarytowe, których nie można wyrzucić tak samo jak pozostałych odpadów, a jeśli to zrobisz – może wiązać się to z karą finansową. Dodatkowo spalanie ich równoznaczne jest z przestępstwem. Jak więc prawidłowo pozbywać się starych mebli? Istnieje kilka możliwości. Możesz: 

  1. Samodzielnie wywieźć meble do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – wiąże się to jednak z koniecznością posiadania odpowiedniego pojazdu, który zmieści takie meble. 
  2. Sprzedać używane meble znajomym lub poprzez portale ogłoszeniowe
  3. Oddanie mebli bez pobierania opłat. 

Jak widać opcji jest kilka. Niektóre osiedla oferują również okresowe akcje wywozu śmieci wielkogabarytowych. Co zrobić kiedy żadna z powyższych opcji nie jest dla Ciebie tą dobrą? Warto wtedy skorzystać z usług firm przeprowadzkowych, które również oferują utylizację zużytych mebli.

topmaster
NASZE USŁUGI

Poznaj kompleksową ofertę naszych usług, które oferujemy na terenie Białegostoku oraz całego województwa Podlaskiego.

Przeprowadzki Białystok

Przeprowadzki bez stresu! Terminowo, spokojnie, bez bałaganu i zmartwień.

Sprzątanie Białystok

Świadczymy usługi sprzątania mieszkań, domów, powierzchni biurowych oraz hal. 

Transport Białystok

Posiadamy licencje na przewóz rzeczy, ubezpieczenie firmy oraz przewożonych rzeczy.

Utylizacja Białystok

Świadczymy usługi opróżniania pomieszczeń ze starych rzeczy i sprzętów.

©2024. Realizacja: artdot.pl