Przejdź do treści

Sprzątanie domów i biur białystok

bezpiecznie

Wszystkie nasze przewozowy są ubezpieczone.

terminowo

Zawsze staramy się dotrzymać ustalonego terminu realizacji.

kompleksowo

Kompleksowe przeprowadzki od spakowania do rozładunku.

Sprzątanie domów Białystok

Zmartwienia dnia codziennego, coraz mniej czasu i chęć odpoczynku to te czynniki, które sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie ekipy do sprzątania domów. Właśnie dlatego nasza firma oferuje usługi kompleksowego sprzątania mieszkań i domów mieszkańcom Białegostoku i okolic. Z naszą pomocą możesz cieszyć się czystym miejscem bez dodatkowych nerwów związanych z jego sprzątaniem. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: 

  • odkurzanie i mycie podłóg;
  • odkurzanie mebli, sprzętów RTV i AGD oraz innych wymagających tego powierzchni;
  • mycie luster, okien i innych szklanych powierzchni;
  • czyszczenie armatury oraz ceramiki sanitarnej w łazience i kuchni.

Na życzenie klienta możemy dodać inny zakres prac bardziej dostosowany do indywidualnych potrzeb. Cena sprzątania domów uzależniona jest oczywiście od wielkości oraz zakresu zamawianych usług. Gwarantujemy jednak, że wyczyszczone przez nas mieszkanie da Ci wiele satysfakcji i pozwoli Ci zrelaksować się po ciężkim dniu. Nawet bardzo wymagający klienci są zadowoleni z naszych usług i często wracają do nas, ponieważ z nami zaoszczędzisz dużo czasu. Wynajmując ekipę sprzątającą możesz ten czas poświęcić na aktywności z rodziną czy przyjaciółmi, lub po prostu odpocząć przy ulubionych zajęciach. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia terminu i indywidualnej oferty.

Zadzwoń! zapytaj o ofertę!

sprzątanie biur Białystok

Biuro to miejsce świadczące o Twojej firmie. Jest to również miejsce, w którym pracownicy spędzają bardzo dużą część dnia. To właśnie tutaj podpisujesz umowy, zapraszasz kontrahentów lub ważne osobowości. Właśnie z tych względów warto powierzyć ich sprzątanie profesjonalistom. Topmaster oferuje również kompleksowe sprzątanie biur w Białymstoku i okolicach. Proponujemy dokładne sprzątanie powierzchni biurowych przy wykorzystaniu jakościowych i skutecznych środków czystości. Dbamy o bezpieczeństwo osób przebywających w takim biurze, dlatego zawsze stawiamy na sprawdzone detergenty. Wiemy również, że czyszczenie biur powinno odbywać się systematycznie i określonych porach. Jesteśmy więc elastyczni i wierzymy, że uda nam się zaaranżować taki termin, który będzie pasował dwóm stronom. Podejmujemy się takich zadań jak:

  1. mycie tapicerek, 
  2. odkurzanie oraz pranie dywanów i wykładzin;
  3. odkurzanie wszystkich powierzchni. 

Współpraca z nami to współpraca z profesjonalistami w swojej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty, którą dostosowujemy indywidualnie do klienta.

Cleaning service BIAŁYSTOK – firma sprzątająca

Cleaning service w wydaniu Topmaster to zestawienie 3 cech – profesjonalizm, dokładność oraz wygoda. Dzięki nim jesteśmy pewni, że oferowane przez nas usługi sprzątające są na najwyższym poziomie. Działamy sprawnie, a dzięki dużemu doświadczeniu wiemy jak sprzątnąć, żeby było to widoczne i akceptowalne przez nawet najbardziej wymagających klientów. Wiemy, że powierzając na czystość swojego domu lub biura ufasz nam, że wykonany to według Twoich standardów. Wielu naszych klientów po pierwszym razie stało się naszymi stałymi klientami. Dbamy o relacje spełniając oczekiwania każdego. Pozwala to przede wszystkim na rozwój naszej firmy. Z uwagi na świadczone przez nas usługi przeprowadzkowe chętnie również podejmiemy się sprzątania miejsca docelowego oraz transportu tam rzeczy. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym cleaning service? Zapraszamy do kontaktu!

topmaster
NASZE USŁUGI

Poznaj kompleksową ofertę naszych usług, które oferujemy na terenie Białegostoku oraz całego województwa Podlaskiego.

Przeprowadzki Białystok

Przeprowadzki bez stresu! Terminowo, spokojnie, bez bałaganu i zmartwień.

Sprzątanie Białystok

Świadczymy usługi sprzątania mieszkań, domów, powierzchni biurowych oraz hal. 

Transport Białystok

Posiadamy licencje na przewóz rzeczy, ubezpieczenie firmy oraz przewożonych rzeczy.

Utylizacja Białystok

Świadczymy usługi opróżniania pomieszczeń ze starych rzeczy i sprzętów.

©2024. Realizacja: artdot.pl