Przejdź do treści

transport i przewozy białystok

bezpiecznie

Wszystkie nasze przewozowy są ubezpieczone.

terminowo

Zawsze staramy się dotrzymać ustalonego terminu realizacji.

kompleksowo

Kompleksowe przeprowadzki od spakowania do rozładunku.

Usługi transportowe w białymstoku

Jako firma transportowa zajmujemy się przede wszystkim transportem mebli i rzeczy z punktu A do punktu B. Mogą być to odległości w zakresie Polski, ale równie chętnie przeprowadzamy taki transport poza jej granicami. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy wiele osób, rodzin i firm decyduje się na wyprowadzkę z kraju. Z naszą firmą Topmaster ten proces jest łatwiejszy i bezpieczniejszy. Dlaczego? Posiadamy doświadczenie z zakresu transportu mebli i innych rzeczy wielkogabarytowych. Dysponujemy odpowiednio przystosowanymi pojazdami samochodowymi oraz systemami do zabezpieczenia transportowanych rzeczy. Równie ważne jest nasze doświadczenie, które pozwala nam na sprawne i bezpieczne umieszczenie sprzętów w naszych pojazdach. Chętnie podejmujemy się pojedynczych zleceń ale także stałych współprac. Nasze biuro znajduje się w Białymstoku skąd nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń! zapytaj o ofertę!

Przewóz mebli i rzeczy BIAŁYSTOK

Przeprowadzka to proces, który kosztuje wiele nerwów i stresów. Często towarzyszy im również pośpiech a jak wiadomo – ten nie jest dobrym doradcą. Wielu z naszych klientów zwraca się o pomoc już w momencie, kiedy są poniesione jakieś straty. A bardzo łatwo jest im zapobiec już na samym początku. Wystarczy powierzyć przeprowadzkę firmie specjalizującej się w tym. Topmaster oferuje usługi przewozu mebli i rzeczy na różne odległości. 

Często dostajemy również pytanie – jak wygląda przewóz rzeczy i jak się do niego przygotować? Wszystko zależy od firmy transportowej na jaką się zdecydujesz. W naszym przypadku staramy się jak najbardziej pomóc klientom. W pierwszej kolejności warto przemyśleć jakie rzeczy i w jakiej ilości będą przewożone. W przypadku mniejszych elementów warto spakować je w kartony zabezpieczone w zależności od kruchości znajdujących się w nich elementów – może to być folia bąbelkową, gazety lub dostępne wypełniacze do przesyłek. W przypadku większych gabarytowo elementów – zajmujemy się ich znoszeniem i mocowaniem w odpowiednio przygotowanych do tego samochodach. Po umieszczeniu wszystkiego w pojeździe – nasza ekipa bezpiecznie przewiezie meble i rzeczy do miejsca docelowego. Na miejscu zależnie od naszych ustaleń pomożemy Ci z wniesieniem ich do nowego miejsca. W przypadku innych pojawiających się pytań nasz zespół z pewnością na nie odpowie. Możesz skontaktować się z nami lub odwiedzić nas w biurze naszej firmy transportowej w Białymstoku. 

Firma transportowa w Białymstoku

W Topmaster wiemy jak ciężko jest zdobyć zaufanie klienta. Szczególnie w sytuacjach kiedy wymaga to powierzenia zupełnie obcym ludziom swoich wartościowych rzeczy. Właśnie dlatego warto w pierwszej kolejności zwrócić się do firmy działającej w branży już jakiś czas. Nasz staż pozwolił nam na zdobycie stałych klientów, którzy zawsze chętnie polecają nas dalej. Dzieje się tak ponieważ oferujemy nie tylko tani transport mebli, ale dbamy o nie jakby były nasze. Nasza firma posiada również ubezpieczenia, które w przypadku sytuacji kryzysowych pozwalają na szybkie uporanie się ze szkodą. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które szukają pomocy w transporcie, przeprowadzkach, sprzątaniu lub mają problem z przewiezieniem pojedynczych, dużych rzeczy. 

topmaster
NASZE USŁUGI

Poznaj kompleksową ofertę naszych usług, które oferujemy na terenie Białegostoku oraz całego województwa Podlaskiego.

Przeprowadzki Białystok

Przeprowadzki bez stresu! Terminowo, spokojnie, bez bałaganu i zmartwień.

Sprzątanie Białystok

Świadczymy usługi sprzątania mieszkań, domów, powierzchni biurowych oraz hal. 

Transport Białystok

Posiadamy licencje na przewóz rzeczy, ubezpieczenie firmy oraz przewożonych rzeczy.

Utylizacja Białystok

Świadczymy usługi opróżniania pomieszczeń ze starych rzeczy i sprzętów.

©2024. Realizacja: artdot.pl