Przejdź do treści

O firmie

topmaster

Topmaster to firma z wieloletnim doświadczeniem działająca w sektorze transportu krajowego i międzynarodowego. Świadczymy usługi z zakresu przewozu rzeczy, asysty podczas przeprowadzek – tych mniejszych oraz większych a także chętnie podejmujemy się zleceń z zakresu sprzątania domów oraz biur.  

Naszym atutem jest przede wszystkim doświadczenie. To właśnie ono pozwala nam działać szybko i bezpiecznie z naszymi zaleceniami. Dzięki temu rzeczy, które przewozimy są odpowiednio zabezpieczone, a nasi klienci mają pewność, że dojadą do nich w całości. Oferujemy przewozy na terenie Polski, ale również w krajach Unii Europejskiej.

Dlaczego MY?

Poświadczeniem naszego profesjonalizmu jest oficjalna licencja na przewóz rzeczy. Dodatkowo posiadamy również ubezpieczenie OC firmy oraz OCP. Ten zestaw jest gwarancją na przyszłość i zdecydowanie pozwala odstresować się osobom często powierzającym nam cały swój dobytek i drogocenne rzeczy. 

Topmaster to przede wszystkim firma transportowa zbudowana przez profesjonalistów. Każdy z nas jest skupiony na swoich zadaniach i powierzonych obowiązkach. Wiemy, że branża transportowa rozwija się, a my chcemy rozwijać się razem z nią. W ten sposób jesteśmy gotowi świadczyć usługi na najwyższym poziomie, które przekładają się na satysfakcję klientów. Zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi Topmaster w celu zapoznania się ze szczegółami oferty przewozu rzeczy, sprzątania lub utylizacji lub wizytą w naszym biurze w Białymstoku.

topmaster
NASZE USŁUGI

Poznaj kompleksową ofertę naszych usług, które oferujemy na terenie Białegostoku oraz całego województwa Podlaskiego.

Przeprowadzki Białystok

Przeprowadzki bez stresu! Terminowo, spokojnie, bez bałaganu i zmartwień.

Sprzątanie Białystok

Świadczymy usługi sprzątania mieszkań, domów, powierzchni biurowych oraz hal. 

Transport Białystok

Posiadamy licencje na przewóz rzeczy, ubezpieczenie firmy oraz przewożonych rzeczy.

Utylizacja Białystok

Świadczymy usługi opróżniania pomieszczeń ze starych rzeczy i sprzętów.

©2024. Realizacja: artdot.pl